Slimme meters

Air-TraXX B.V. levert  slimme oplossingen appartementen complexen.

De slimme meter wordt door de overheid in gezet om het energieverbruik te verlagen. Met alleen een slimme meter wordt het energieverbruik niet verlaagd.  Waarom combineren we onze verbruik niet met de slimme energiemeters.

Energiemeters op LON hebben een groot voordeel dat deze naadloos kunnen communiceren met klimaat en verlichting regeling op LON.

Air-TraXX B.V. past al jaren dit toe in diverse appartement complexen.

De appartementen worden voorzien van een vrij programmeerbare LON-Mark-DDC regelaar, van het fabrikaat Distech voor de regeling van  het binnenklimaat. De energie bemetering geschied middels warmte/koude meters van Kamstrup op LON. Op deze meters worden tevens 2 pulsmeters aangesloten voor het registreren van koud- en watertapwater.

In de techniek ruimtes worden webservers aangebracht voor het monitoren van het energieverbruik, ruimte temperaturen en de actuele status van de woning(en). Via een ADSL-verbinding is de informatie beschikbaar op afstand, ongeacht waar men zich bevindt. Uiteraard beveiligd door middel van een password. Het systeem kan geheel op afstand worden bestuurd c.q. gewijzigd worden. Tevens wordt er gebruik gemaakt van Gampper Regelventielen met ingebouwde meetflens waarmee een optimale balans in de installatie verkregen wordt.

Door toepassing van deze techniek in de appartementen complexen wordt een schat geleverd aan informatie waarmee een optimale energie exploitatie en besparing gerealiseerd wordt.